O nás

Garden Lounge

Záhradný nábytok GardenLounge je spojením komfortu a štýlu. Ponúkame vám škandinávsky dizajn záhradného nábytku, ktorý po estetickej aj funkčnej stránke supluje pohodlie obývacieho priestoru. Chceme vám sprostredkovať pôžitok, podporiť krásu a estetiku a pomôcť vytvoriť vonkajší priestor. Aj preto sme sa rozhodli ponúknuť vám komplexné riešenia od architektonického návrhu až po realizáciu priamo u vás.

Myšlienka GardenLounge je preniesť komfort a štýl z vašich príbytkov na terasy a záhrady. Snažíme sa vám dopriať pohodlný oddych s nadčasovým dizajnom exteriérového nábytku. 

Terasy a záhrady vnímame ako rozšírenie našich príbytkov a preto vám ponúkame ich zariadenie na mieru tak, aby boli pohodlné, funkčné a estetické zároveň.

Náš projekt vyplynul z túžby preniesť eleganciu a štýl aj do exteriérov a ukázať a vytvárať príjemné oddychové – loungové priestory.

S nami si nájdete čas a vychutnáte si chvíľu ticha. Ponorte sa do konverzácií, oslavujte s priateľmi a rodinou, alebo si jednoducho oddýchnite a vychutnajte dúšok voňavej kávy.

Sme hrdí na to, že vám môžeme ponúknuť dizajnový škandinávsky nábytok dánskej značky  HOUE.

Do budúcnosti plánujeme obohatiť náš sortiment aj inými značkami zvučných mien.