Návrh na mieru

Exteriér presne podľa vašich predstáv

Uvedomujeme si individualitu každého vonkajšieho priestoru. Či už ide o záhradu, terasu, alebo napríklad loggiu. Každá si vyžaduje odlišné riešenie.  A tiež očakávania klientov sú rôzne.

Preto realizáciu vašej záhrady, alebo terasy navrhneme podľa vašich predstáv.  Sme partnerom a poradcom od prvých myšlienok a tvorby návrhov, až po samotný výstup.

Návrh na mieru tvoríme na základe vašich požiadaviek a našich dlhoročných skúseností. Navrhneme a zrealizujeme vám rozmiestnenie záhradného nábytku, architektonických prvkov, ohniska a záhradných doplnkov. Myslíme nielen na vaše pohodlie, estetiku, ale aj na funkčnosť.

Kontaktujte nás

Postup návrhu

01

Zameranie

Prvým krokom je zaslanie pôdorysu vašej záhrady alebo terasy, ak je k dispozícií. Pred tvorbou návrhu na mieru nasleduje zameranie vášho priestoru a zistenie jeho špecifikácií.

02

Návrh

V ďalšom kroku tvoríme návrh a spoločne konzultujeme vaše očakávania. Navrhneme vám vonkajší priestor tak, aby bolo príjemne zladené sedenie, oddychová časť a všetky doplnky a nakoniec aj samotné osvetlenie.

03

Realizácia

Vo finálnej fáze po odobrení na všetkých stranách sa pustíme do realizácie vášho vonkajšieho priestoru a zabezpečíme vám všetko potrebné vybavenie podľa návrhu.